باربری رسالت

باربری رسالت

باربری رسالت در زمینه حمل و جابه جا کردن وسایل کار می کند و متخصص اسباب کشی منازل ، ادارات و سازمانها می باشد و کارکنان اتوبار رسالت از تجربه و مهارت زیادی برخوردار است و وسایل سبک و سنگین را بدون دردسر جابه جا می کند باربری رسالت تهران وسایل شما را به صورت حرفه ای بسته بندی می کند با استفاده از وسایل با کیفیت و تجهیزات جدید این کار را انجام می دهد و استفاده از ماشین های حمل بار مسقف وبزرگ از دیگر امتیاز اتوبار رسالت تهران می باشد.
انتخاب باربری بسیار سخت و مشکل می باشد چون اعتماد به آنها مشکل است همانطور که می دانید باربری محدوده رسالت از تعداد انگشت فراتر رفته است و به بی نهایت رسیده است و حق انتخاب زیاد شده است اما شرکتی که بتواند اعتماد شما را جلب کند بسیار کم است باربری رسالت بار با توجه به سابقه درخشانی که در منطقه رسالت داشته است می تواند به راحتی شما را مجذوب خود کند چون از نیرو های توانمد و با تجربه استفاده می کند و سایقه ای درخشانی در این زمینه دارند و این سابقه باعث شده است تا از مابقی باربری در رسالت جلو باشند.

باربری رسالت

اتوبار رسالت از قدیم در خیابان رسالت فعالیت داشت و به صورت سنتی فعالیت می کرد اما از سال ۸۸ مجوز باربری خود را از اتحادیه باربری دریافت کرد و به صورت رسمی مجوز خود را اخذ کرد و از ان تاریخ به بعد تمامی فعالیت های باربری رسالت به صورت قانونی و رسمی آغاز شد.
همچنین با شروع فعالیت بسیاری از روش های سنتی را نیز اتوبار رسالت دور انداخت و سعی کرد که در تمامی مراحل تغییراتی اساسی ایجاد کند به همین دلیل اتوبار باربری رسالت از روش های کشورهای صاحب سبک استفاده کرد اما روش آنها کافی نبود باید تجهیزات آنها نیز به کار برود چون به تجهیزات و روش های مدرن با هم ارتباط دارند و اتوبار رسالت تلاش فراوانی کرد تا همه تجهیزات را فراهم کند و باربری رسالت موفق شد.
در حال حاضر اتوبار رسالت یکی از مجهز ترین باربری شرق تهران می باشد و با توجه به قدیمی بودن باربری رسالت با نام های مختلفی شناخته می شود که می توان به اتوبار میدان رسالت یا باربری رسالت بار اشاره کرد باربری رسالت یکی از شعبات فعال باربری شرق تهران می باشد و باربری امانت با توجه با این شرایط بسیاری از متخصصین و باتجربه ها را در این شعبه قرار داده است.

باربری رسالت یزد

از قدیم اتوبار رسالت به همه ای شهرستان ها خدمات ارائه می داد و بسیاری از شهرستان ها شعبه داشت اما با توجه به شرایط ایران که شهر ها با هم چندین یا روز فاصله دارند بعضی از شعبات مانند باربری رسالت یزد و باربری رسالت رشت فعال هستند و هم کنون نیز خدمات متنوعی ارائه می دهند با توجه به شرق به مرکز اتوبار یزد بسیار فعالیت بیشتری دارد و این تردد ها با امنیت بالا و حرفه ای انجام می شود که در جاده ها مشکلی به وجود نیاید.
باربری رسالت تهران بسیاری از رانندگان بیرون شهری را به صورت اختصاصی انتخاب کرده است که تجربه تردد در مسافت های طولانی را داشته باشد و صبور باشد این دو مورد باعث می شود تا مشتری خیال راحت از بار خود را داشته باشد اتوبار رسالت رشت با توجه به مسافت کم با تهران از شرایط ویژه ای برخوردار است و بسیار معتبر است.

شماره باربری رسالت

اتوبار رسالت برای رفاه حال مشتری همیشه فعا است در هر ساعت از شبانه روز می توانید با باربری رسالت در تماس باشید حتی در روزهای تعطیل و اگر شما نگران ساعت و روز می باشید بدون نگرانی با شماره اتوبار رسالت را بگیرید مطمئن باشید همکاران ما پاسخگو شما خواهند بود بسیاری از باربری منطقه رسالت به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی می باشند.

۰۲۱-۸۸۵۷۲۲۱۹

۰۲۱-۸۸۶۷۹۳۶۹

مشاوره رایگان از دیگر خدمات موجود باربری رسالت می باشد شما اگر مشکلی دارید و نمی توانید آن را حل کنید کافی است که با کارشناسان اتوبار رسالت در ارتباط باشید و می توانند به شما خدمات نوین را ارائه دهد و مشکل را در کسری از ثانیه حل می کند.

اتوبار رسالت

منطقه رسالت در شرق تهران قرار دارد و یکی از پر تردد ترین خیابانهای تهران می باشد و از راهای ارتباطی به سایر خیابان های تهران می باشد و این حجم ترافیک و تردد باعث می شود تا ساکنان این منطقه با مشکلاتی روبرو شوند که به سختی بتوانند وسایل را جابه جا کنند یا حمل ونقل به مشکل می خورد اما نگران این موضوع نباشید چون باربری رسالت با داشتن تجهیزات و امکانات به روز خود توانسته مشکلات به وجود امده را تا حد کمی ناپدید کند.
بسیاری از افراد به دلیل تجربه بدی که از اسباب کشی دارند سعی می کنند تا خودشان دست به کار شوند و به دلیل کم تجربه بودند بدتر می شود و این ذهنیت بد در بسیاری از افراد نهادینه می شود که اثاث کشی یک کار دردسر ساز است اما شما باید می توانید با استفاده از تجربیات باربری رسالت استفاده کنید چون اتوبار رسالت مطمئنا” یک روز بی دردسر و دلنشین را برای شما فراهم می کند.
باربری رسالت به این صورت کار می کند که قبل از هر کاری برنامه ریزی درستی انجام می دهد که همه کارها به صورت گام به گام انجام شود و اگر مشکلی باشد در اول کار مشخص شود بعد به سایر مراحل فکر می کند.

بسته بندی در باربری رسالت چگونه است؟

بسته بندی از مراحلی می باشد که باید با دقت انجام شود و از تجهیزات نوین استفاده شود اتوبار رسالت علاوه بر دو مورد قبل از افراد باتجربه استفاده می کند و تنها اتوبار در رسالت می باشد که برای بسته بندی از زن و مرد استفاده می کند و این موضوع باعث شده است که بسیاری از وسایل حساس و شکستنی با دقت بیشتری بسته بندی شود چون خانم ها بهتر می دانند که چگونه این نوع وسایل را بسته بندی کنند.
کارتن اسباب کشی از موردی است که در باربری رسالت به آن توجه می کنند و هر جنس بی کیفیت را انتخاب نمی کنند و این موضوع باعث می شود تا وسایل با حفاظت بیشتری منتقل شود کارتن های اسباب کشی متنوع می باشند و اتوبار رسالت برای جلوگیری از آسیب وسایل برای حمل آنها از کارتن های ۵ لایه استفاده می کند و بهتر است که کارتن های اسباب کشی زیاد بزرگ را انتخاب نکنید هم اندازه و زیاد کوچکم نباشند چون در حمل ونقل به مشکل نخورید اتوبار رسالت برای حمل لباس از کارتن رگال استفاده می کند.
بابل رپ یا نایلون حباب دار یا سلفون از دیگر وسایلی است که باربری رسالت از انها استفاده می کند تا درصد آسیب وضرر وسایل را به حد صفر برساند نایلون حباب دار باعث می شود تا در صورت اشتباه هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نشود چون حباب نایلون باعث جلوگیری از رسیدن ضربه به وسایل می شود.
نکته ای که اتوبار رسالت همیشه متذکر می شود شما باید وسایل داخل کارتن را به صورتی قرار دهید که جای خالی وجود نداشته باشد با حوله یا پارچه آن را پر کنید که از تکان های اضافی جلوگیری کند.
کاغذ دیواری از مواردی است که جدیدا” اتوبار رسالت از آن استفاده می کند اما قبلا” از روزنامه استفاده می شود ولی کار اشتباهی می باشد چون روزنامه حاوی سرب و مواد شیمیایی می باشد و برای سلامتی شما مضر است به همین دلیل استفاده نمی شود.
باربری رسالت همه این موراد را رعایت می کند شاید بسیاری از باربری در محدوده رسالت ابا این شرایط کار کنند اما جنس و کیفیت حرف اول را می زند شما باید برای انتخاب کارتن اسباب کشی با دقت عمل کنید که ضخیم باشد و پاره نشده باشد و همه وسایل را با کیفیت انتخاب کنید باربری رسالت برای جلوگیری از رطوبت به وسایل داخل کارتن یک نایلون داخل کارتن قرار می دهد.
باربری امانت به بسیاری از شعبات خود این روش را ارائه داده است که می توان به باربری نارمک ، باربری گیشا و باربری پیروزی اشاره کرد.

خدمات موجود در باربری رسالت چه می باشد ؟

اتوبار رسالت برای همه اثاث کشی ها بیمه نامه صادر می کند تا در صورت وجود مشکلی مشتری هیچ گونه نگران وسایل نباشد چون بیمه موظف است که هزینه را پرداخت کند و باربری رسالت این کار را به صورت رایگان بدون دریافت هزینه انجام می دهد و شما می توانید از خدمات باربری رسالت استفاده کنید.
شما اگر می خواهید از اتوبار رسالت برای حمل وسایل استفاده کنید نیاز است که قبل از هر کاری چند روز قبل با ما تماس گرفته و زمان را تنظیم کنیم و باربری رسالت سعی می کند که اسباب کشی را به اول صبح انتقال دهد که هم قدرت کار زیادی داشته باشد و کمتر در ترافیک منتظر بماند و باعث می شود که آلودگی هوا جلوگیری کند.
ماشین های باربری از دیگر خدمات موجود در اتوبار رسالت می باشد باربری رسالت از انواع ماشین اسباب کشی بهره می برد و می توان به وانت بار ،نیسان بار و انواع کامیونها اشاره کرد که هر کدام از آنها می توانند به نیاز شما را رفع کنند و همه آنها موکت کاری شده است و بسیاری از آنها مسقف می باشند.
اتوبار رسالت برای جابه جا کردن وسایل از تجهیزاتی استفاده می کند که همکاران ما کمتر به سلامتی خود آسیب رسنند بسیاری از همکاران ما به دلیل دیسک کمر نمی توانند کار کنند و از کار افتاده می شوند و باربری رسالت تلاش کرد تا این وسایل را تهیه کنند تا فشار کمتری به همکاران ما وارد شود.
همه موارد بالا در همه شعبات باربری امنت اجرا می شود و به دلیل نزدیک بود به باربری رسالت این شعبات بهتر آن را اجرا می کنند باربری تهرانپارس ، باربری نیاوران و باربری مجیدیه از موارد زیر می باشد.

وانت بار رسالت

وانت بار رسالت از گزینه های می باشد که بیشتر برای حمل جهیزیه استفاده می شود چون یکی سری وسایل وجود دارد که سبک هستند اما حجم زیادی دارند به همین دلیل نیاز است که با وانت بار جابه جا شود.

نیسان بار رسالت

نیسان بار رسالت برای حمل وسایل سنگین نیز استفاده می شود و قبلا” بیشتر وسایل به وسیله نیسان بار جابه جا می شود باربری رسالت به این گونه انجام وظیفه می کند که بر اساس وسیله ماشین باربری را ارسال می کند و از نظر هزینه به نفع مشتری می باشد.