باربری الهیه

باربری الهیه

باربری الهیه از قدیمی ترین و با تجربه ترین باربری شمال تهران الهیه می باشد اتوبار الهیه با داشتن سابقه زیادی که دارد بسیاری از شرکت های باربری منطقه الهیه در باربری الهیه مشغول به کار بودند بعد از کسب تجربه جدا شده اند و شرکت حمل و نقل را راه اندازی کردند باربری الهیه با توجه به سابقه طولانی که دارد در زمینه اسباب کشی و حمل وسایل بسیار با تجربه و حرفه ای عمل می کند و هرگز اشتباهات مبتدیانه نمی کند اول برنامه ریزی می کند بعد شروع به کر می کند.
محله الهیه این بستری را برای بسیاری از مردم فراهم کرده است که در این محله سکونت کنند و با توجه به این شرایط بسیاری از مردم مستاجر هستند و همین علت است که باربری الهیه می تواند گزینه مناسبی باشد تا شما یک اسباب کشی راحت و بی دردسر داشته باشید با توجه به شرایط و وضعیت معیشت محله الهیه تا حدی می توان گفت که برای اسباب کشی باید بسیار دقت داشته باشید تا لوازم لوکس و گران قیمت آسیب ببیند.

۰۲۱-۴۴۳۶۶۲۴۷

۰۲۱-۸۸۶۷۹۳۶۹

۰۲۱-۲۲۸۹۵۲۸۱
انگلیسی ها یک ضرب المثل دارند که می گویند دوبار اسباب کشی برابر است با آتش سوزی کل منزل شاید رد قدیم به این گونه بود اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی در بسیاری از شغلها به خصوص باربری دیگر هر کسی اشتباه کند واقعا برای این کار ساخته نشده است باربری الهیه از زمانی که بیشتر کار های با دست و زور انجام می شود فعالیت کرده است تا حال حاضر که باربری و اتوبار الهیه یک برند معروف و حرفه ای می باشد.
آدم ها همیشه در اثاث کشی دچار استرس و نگرانی می شوند نمی توان گفت بی مورد است چون با یک خطا از سمت ما شاید مشتری چندین برابر ضرر کند و باید با دقت بیشتر این کار را انجام دهیم باربری الهیه با برنامه وارد کار می شود و کار ها را تقسیم می کند و هر کاری را به یک دسته از کارکنان اتوبار الهیه واگذار می کند تا کمتر خسته شوند که خستگی عامل اصلی اشتباه می باشد و هر دسته از کارکنانی که قدرت بیشتری در هر جا دارد به آنجا فرستاده می شود.
باربری الهیه تهران برای جابه جایی وسایل بزرگ مانند یخچال ، تلویزیون و ماشین لباس شویی را به شیوه ای خاصی انجام می دهند بعضی شرکت های باربری در الهیه حمل و نقل این وسایل را به صورت جداگانه حساب می کنند و هزینه جدا می گیرند اما اتوبار الهیه به این گونه نمی باشد سعی می کند تا بهترین خدمات را در اختیار مشتری قرار دهد که بتواند در آینده با خیالی آسوده به ما اطمینان کند.
باربری الهیه در مورد هزینه باربری بسیار با دقت عمل می کند چون با توجه به شرایط موجود بسیاری از هموطنان ما از شرایط بدی رنج می برند و توانایی پرداخت هزینه های اضافی را ندارند و اتوبار الهیه سعی کرده است تا کمتر به مشتریان فشار وارد شود و از همین رو هزینه هار را نصبت به سال قبل هیچ تغییری نداده است حتی ۵ درصد کاهش داده است تا خیال مشتری را آسوده کند که اتوبار الهیه می تواند باربری ارزان باشد.

باربری الهیه

اتوبار الهیه قبل از هر کاری سعی می کند تا وسایل مرتب کند تا زمان کمتری را صرف پیدا کردن وسایل بکنیم باربری الهیه اولین گام تمامی وسایل را در جای خود قرار می دهند تا در بسته بندی دچار اشکال نشود چون بروی کارتن ها یادداشت می شود به همین دلیل است که درصد اشتباهات کم می شود یا به صفر می رسد.
شما باید چند روز قبل از اثاث کشی با شماره باربری الهیه تماس بگیرید و زمان را با ما هماهنگ کنید بعضی مواقع باید شما چند روز قبل با اتوبار الهیه هماهنگ کرده باشید چون ممکن است در همان روز زنگ بزنید و ما وقت نداشته باشیم پس این هماهنگی را بکنید تا ما برای شما روز های خالی را تعیین کنیم و با شما هماهنگ بشیم.
در حمل و نقل زمان بسیار مهم است و اکثرا” عجله دارند خود اسباب کشی پروسه زمان بری می باشد البته در گذشته در حال حاضر کمتر این گونه است البته بیشتر اتوبار در الهیه به همان روش گذشته کار می کنند و زمان زیادی را صرف می کنند اما اتوبار الهیه به این گونه نمی باشد و با مجهز کردن خود به وسایل روز دنیا در کمترین زمان ممکن یک اسباب کشی را با دقت و بدون خطا انجام می دهد.
باربری الهیه با توجه به این مورد که بسیاری از زوج های جوان برای حمل جهیزیه نیاز به یک باربری مطمئن و قابل اعتماد می باشند یک سری خدمات را ارائه می دهد که شما می توانند از خدمات ما استقاده کنید این خدمات می توان به حمل و نقل مطمئن بسته بندی مناسب با عروس و داماد باشد و صدور بیمه نامه نیز می توان از موارد خدمات موجود باشد.

اتوبار الهیه

باربری الهیه چندین سال است که در زمینه باربری اینترنتی نیز فعال است و بسیاری از مشتری های جدید از طریق این بستر با ما آشنا می شوند و تماس می گیرند البته این نکته رو باید بگم که باربری امانت به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما می باشد حتی در روزهای تعطیلی شما می توانید از متخصصین و مشاوران باربری الهیه کمک بگیرید و این کمک کاملا” رایگان می باشد و هیچ هزینه ای در بر ندارد.
اتوبار الهیه سعی کرده تا از متخصصان و ابزار های حرفه ای کمک بگیرد تا شما با خیال آسوده کار ها رو به ما بسپارید همکاران ما با مشاوره رایگان سعی می کنند تا شما را راهنمایی کنند که به بهترین روش یک اثاث کشی داشته باشید این راهنمایی ها با بسته بندی مدرن باید همراه باشد باربری الهیه در بسته بندی کمال سعی خود را کرده است تا مجهز ترین وسایل روز دنیا را آماده کند و به شما ارائه بدهد.
اسباب کشی اداری در این مناطق با توجه به تعدد فراوانی شرکت زیاد است و سازمان ها می توانند با خیال راحت اسباب کشی خود را به باربری الهیه بسپارند چون ما برای هر اسباب کشی یک روش و راه ایجاد می کنیم و برای اسباب کشی اداری یک روش داریم چون بسیاری از وسایل الکترونیک می باشد برای جابجایی وسایل الکترونیک یک روش خاصی داریم.
بسته بندی وسایل از ارکان مهم و اصلی یک باربری می باشد هر فردی توانایی این را دارد که بسته بندی وسایل را به تنهایی و خودش انجام دهد اما باید گفت که بسته بندی یک سری نکاتی دارد که باید به آن واقف بود بسیاری از کارکنان اتوبار الهیه با دانش این کار و تجربه بسته بندی را انجام می دهند به عنوان مثال شما باید بدانید که وسایل خوراکی را چگونه بسته بندی کنید شما باید زمان زیادی آن را از یخچال خارج نکنید که فاسد شود.
باربری الهیه قبل از هر کاری وسایل را برای بسته بندی تفکیکی می کند و وسایل مانند هم را در کنار هم قرار می دهد مانند وسایل شکستنی و بعضی از وسایل هستند که نمی توانید داخل کارتن مخصوص اسباب کشی قرار دهید پس باید به صورت جدا آنها را بسته بندی کنید و مخصوص بسته بندی شود.

باربری و اتوبار الهیه

موردی که بسیار مهم است و مشتری ها به آن کمتر توجه می کنند انتخاب ماشین اسباب کشی می باشد البته باربری الهیه ماشین های متعددی دارد که نیسان بار، وانت بار از گزینه های همیشگی می باشند و انواع خاور و کامیون را نیز دارد شما بر اساس حجم وسایلتون ماشین را انتخاب می کنید ماشین کوچکتر باعث افزایش هزینه و ضربه به وسایل شما شود و برعکس هم ممکن است ماشین بزرگ هزینه را اضافه می کند و وسایل کم و جای خالی زیاد و باعث می شود تا وسایل آسیب ببینند.
مرحله بعدی که بسیار مهم است جابه جا کردن وسایل است که کارکنان باربری الهیه با دقت تمام این کار را می کنند شما با نظارت خود می توانید از آسیب رسیدن به وسایل کم کنید همکاران ما با توجه به جابه جایی که در طول روز انجام می دهند میدانند کدام وسیله چگونه حمل شود.
و مورد بعدی چیدن وسایل داخل ماشین است که سعی کنید وسایل بزرگ رول قرا دهید و وسایل سنگین را در پایین باشند و وسایل سبک بالا قرار گیرند پس چیدن وسایل تا حد زیادی از آسیب وسایل کم می کند با چیدن وسایل و پر کردن جاهای خالی باعث می شود تا وسایل کمتر تکان بخورند.

باربری فرشته

همانطور که در بالا توضیح دادیم مناطق مهم خودشان یک شعبه از باربری ما را دارند فرشته یکی از موارد می باشد باربری فرشته با توجه به وسعت الهیه توجیه درستی است که چندین شعبه داشته باشد اتوبار فرشته یک از زیر شاخه ای باربری الهیه می باشد .

باربری جردن

یکی از خیابان های مهم الهیه جردن می باشد و در بالا به صورت مفصل توضیح دادیم اتوبار تهران هدفش این است که به صورت مجزا برای هر منطقه یک باربری قرار دهد که یکی از این منطقه ها باربری جردن می باشد این باربری زیر شاخه اتوبار الهیه می باشد جای نگرانی نیست اتوبار جردن خیلی از شرایط را فراهم می کند تا یک اثاث کشی درست را داشته باشید.

باربری تجریش

تجریش متصل شده به الهیه می باشد و باربری تجریش به راحتی می تواند به الهیه سرویس دهد در صورت نبودن ماشین در باربری الهیه می توانید با اتوبار تجریش تماس بگیرید و با خیال راحت در کمترین زمان در اختیار شما است.

باربری قیطریه

اتوبار قیطریه یکی از شرکت های وابسته به ما می باشد که برای اسباب کشی و حمل ونقل در این منطقه می توانید با این باربری تماس بگیرید و در کمترین زمان ما به شما خواهیم رسید در باربری قیطریه تلاش شده تا مشتری همیشه و تا حد زیادی از ما راضی باشد.

باربری اندرزگو

بلوار اندرزگو بیشتر به خاطر شلوغ بودن شناخته شده است اما یکی از مواردی که خیلی از مردم از آن آگاه نیستند سکونت در این منطقه می باشد اتوبار اندرزگو با ماشین های مدرن در هدف این است تا با بهترین ها شما یک اسباب کشی را داشته باشید.

درباره الهیه

الهیه یکی از مناطق شهر تهران می باشد که در منطقه۱ شهرداری تهران می باشد این محله در شمال تهران قرار دارد و یکی از محله های لوکس در شهر تهران می باشد مانند بقیه محله های شمال تهران برای قشر اعیان می باشد و برای تهیه خانه باید هزینه زیادی کرد.

خیابان فرشته مهم ترین خیایان الهیه می باشد و می توان گفت یکی از مهمترین خیابان های تهران نیز می باشد و به اسم خیابان مرتضی فیاضی تغییر نام داده شده است اما بسیاری از مردم به همان اسم فرشته می شناسند و خیابان فرشته از خیابان ولیعصر و بالاتر پارک وی شروع می شود تا پل رومی ادامه دارد و فرشته تهران به مراکز خرید شهرت دارد و لباس های مدرن و با کیفیتی در خیابان فرشته پیدا می شود.
البته باید گفت که علاوه بر خیابان فرشته خیابان جردن یا بلوار ماندلا در الهیه قرار دارد و این خیابان به اندازه کافی در تهران مهم می باشد و شرایط خاصی را برای این محله الهیه فراهم کرده است تا بسیاری از مکانهای مهم تهران در این محله قرار دارند و یکی از مکان های مهم می توان به موزه دکتر حسابی و موزه موسیقی ایران اشاره کرد.