باربری ملاصدرا | ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱ | اتوبار ملاصدرا | ۴۰%تخفیف ویژه |

اسباب کشی

باربری ملاصدرا | حمل اثاثیه منزل

باربری و اتوبار ملاصدرا با نیروی با تجربه و حرفه ای خود و فعالیت شبانه روزی دارد توانسته است که یک شرکت باربری معتبر شود اتوبار ملاصدرا  بسیاری از تجهیزات بسته بندی خود را تغییر داده است و تجهیزات مدرن استفاده می کند. ظریف بار ملاصدرا | اسنپ بار ملاصدرا . مانند کشورهای صاحب سبک و همچنین تجهیزات حمل ونقل را تهیه کرده است باربری و اتوبار ملاصدرا  از ماشین های اسباب کشی قوی و مسقف استفاده می کند که اسباب کشی را راحت می کند.
اتوبار  ملاصدرا برای اثاث کشی از بیمه استفاده می کند که تا حدی از خسارت جلوگیری می کند باربری ملاصدرا حمل و بسته بندی جهیزیه را انجام می دهد و همچنین اسباب کشی ادارات و سازمانها را انجام می دهد اتوبار ملاصدرا برای حمل وسایل سنگین از متخصصین و کارشناسان کمک می گیرد تا به راحتی جابه جا و حمل شود.

شماره تماس های باربری و اتوبار امانت بار شعبه باربری ملاصدرا :

۰۲۱-۲۲۸۹۵۲۹۷

۰۲۱-۲۲۸۹۵۲۸۱

۰۲۱-۸۸۵۷۲۲۱۹

۰۲۱-۸۸۶۷۹۳۶۹

۰۲۱-۴۴۳۸۹۴۳۱

اتوبار ملاصدرا | دارای انواع خودروهای حمل بار

اتوبار ملاصدرا سال ۸۵ مجوز خود را از اتحادیه باربری دریافت کرد و در ملاصدرا فعالیت می کند و خدمات اسباب کشی را انجام می دهد باربری ملاصدرا قبل از مجوز نیز فعالیت داشت اما با توجه به اینکه تعداد زیادی باربری در ملاصدرا وجود دارند که مجوز ندارند و از نام تجاری سوء استفاده می کنند اتوبار ملاصدرا سعی کرد تا فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کند.

باربری ملاصدرا در شمال غرب تهران قرار دارد ودارای مجوز رسمی ازاتحادیه می باشد ولی بیشتر باربری های که در تهران فعالیت می کنند مجوز ندارند که این یک مشکل بزرگ می باشد و شما سعی کنید از شرکت های باربری در ملاصدرا که مجوز دارند استفاده کنید چون قیمت ها را اتحادیه تعیین می کند و به راحتی توانید از آنها شکایت کنید.
اتوبار ملاصدرا از شعبه های باربری امانت می باشد که بسیاری از منطقه ملاصدرا را پوشش می دهد با توجه به آپارتمانهای موجود باربری ملاصدرا ماموریت مهمی دارد که یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را برای مشتری فراهم کند شما سعی کنید یک انتخاب دقیق و مناسب داشته باشید باتوجه به تعداد زیاد باربری در منطقه  ملاصدرا باید به صورتی عمل کنید که از انتخاب خود پشیمان نشوید.