باربری ونک | ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱ | اتوبار ونک | ۴۰%تخفیف ویژه |

باربری ونک تهران 

باربری و اتوبار ونک با نیروی با تجربه و حرفه ای خود و فعالیت شبانه روزی دارد توانسته است که یک شرکت باربری معتبر شود اتوبار ونک بسیاری از تجهیزات بسته بندی خود را تغییر داده است و تجهیزات مدرن استفاده می کند. ظریف بار ونک | اسنپ بار ونک . مانند کشورهای صاحب سبک و همچنین تجهیزات حمل ونقل را تهیه کرده است باربری و اتوبار ونک از ماشین های اسباب کشی قوی و مسقف استفاده می کند که اسباب کشی را راحت می کند.
اتوبار  ونک برای اثاث کشی از بیمه استفاده می کند که تا حدی از خسارت جلوگیری می کند باربری ونک حمل و بسته بندی جهیزیه را انجام می دهد و همچنین اسباب کشی ادارات و سازمانها را انجام می دهد اتوبار ونک برای حمل وسایل سنگین از متخصصین و کارشناسان کمک می گیرد تا به راحتی جابه جا و حمل شود.

اتوبار ونک تهران

اتوبار ونک در سال ۸۵ مجوز خود را از اتحادیه باربری دریافت کرد و در ونک فعالیت می کند و خدمات اسباب کشی را انجام می دهد باربری ونک قبل از مجوز نیز فعالیت داشت اما با توجه به اینکه تعداد زیادی باربری در ونک وجود دارند که مجوز ندارند و از نام تجاری سوء استفاده می کنند اتوبار ونک سعی کرد تا فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کند.
باربری ونک در شمال غرب تهران قرار دارد ودارای مجوز رسمی ازاتحادیه می باشد ولی بیشتر باربری های که در تهران فعالیت می کنند مجوز ندارند که این یک مشکل بزرگ می باشد و شما سعی کنید از شرکت های باربری در ونک که مجوز دارند استفاده کنید چون قیمت ها را اتحادیه تعیین می کند و به راحتی توانید از آنها شکایت کنید.
اتوبار ونک از شعبه های باربری امانت می باشد که بسیاری از منطقه ونک را پوشش می دهد با توجه به آپارتمانهای موجود باربری ونک ماموریت مهمی دارد که یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را برای مشتری فراهم کند شما سعی کنید یک انتخاب دقیق و مناسب داشته باشید باتوجه به تعداد زیاد باربری در منطقه ونک باید به صورتی عمل کنید که از انتخاب خود پشیمان نشوید.

 

شماره تماس های باربری و اتوبار امانت بار تهران شعبه باربری ونک :

۰۲۱-۲۲۸۹۵۲۹۷ | ۰۲۱-۲۲۸۹۵۲۸۱

۰۲۱-۸۸۵۷۲۲۱۹ | ۰۲۱-۸۸۶۷۹۳۶۹