باربری مینی سیتی | ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ | اتوبار مینی سیتی| ۴۰%تخفیف ویژه |

اسباب کشی

باربری مینی سیتی حمل اثاثیه منزل

باربری و اتوبار مینی سیتی با نیروی با تجربه و حرفه ای خود و فعالیت شبانه روزی دارد توانسته است که یک شرکت باربری معتبر شود اتوبار مینی سیتی بسیاری از تجهیزات بسته بندی خود را تغییر داده است و تجهیزات مدرن استفاده می کند ظریف بار مینی سیتی | اسنپ بار مینی سیتی . مانند کشورهای صاحب سبک و همچنین تجهیزات حمل ونقل را تهیه کرده است باربری و اتوبار مینی سیتی از ماشین های اسباب کشی قوی و مسقف استفاده می کند که اسباب کشی را راحت می کند.
اتوبار  مینی سیتی برای اثاث کشی از بیمه استفاده می کند که تا حدی از خسارت جلوگیری می کند باربری مینی سیتی حمل و بسته بندی جهیزیه را انجام می دهد و همچنین اسباب کشی ادارات و سازمانها را انجام می دهد اتوبار مینی سیتی برای حمل وسایل سنگین از متخصصین و کارشناسان کمک می گیرد تا به راحتی جابه جا و حمل شود.

شماره تماس های باربری و اتوبار امانت بار شعبه باربری مینی سیتی:

۰۲۱-۲۲۸۹۵۲۹۷

۰۲۱-۲۲۸۹۵۲۸۱

۰۲۱-۸۸۵۷۲۲۱۹

۰۲۱-۸۸۶۷۹۳۶۹

اتوبار مینی سیتی دارای انواع خودرو

اتوبار مینی سیتی در سال ۸۵ مجوز خود را از اتحادیه باربری دریافت کرد و در مینی سیتی فعالیت می کند و خدمات اسباب کشی را انجام می دهد باربری مینی سیتی قبل از مجوز نیز فعالیت داشت اما با توجه به اینکه تعداد زیادی باربری در مینی سیتی وجود دارند که مجوز ندارند و از نام تجاری سوء استفاده می کنند اتوبار مینی سیتی سعی کرد تا فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کند.
باربری مینی سیتی در شمال غرب تهران قرار دارد ودارای مجوز رسمی ازاتحادیه می باشد ولی بیشتر باربری های که در تهران فعالیت می کنند مجوز ندارند که این یک مشکل بزرگ می باشد و شما سعی کنید از شرکت های باربری در مینی سیتی که مجوز دارند استفاده کنید چون قیمت ها را اتحادیه تعیین می کند و به راحتی توانید از آنها شکایت کنید.
اتوبار مینی سیتی از شعبه های باربری امانت می باشد که بسیاری از منطقه مینی سیتی را پوشش می دهد با توجه به آپارتمانهای موجود باربری مینی سیتی ماموریت مهمی دارد که یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را برای مشتری فراهم کند شما سعی کنید یک انتخاب دقیق و مناسب داشته باشید باتوجه به تعداد زیاد باربری در منطقه  مینی سیتی باید به صورتی عمل کنید که از انتخاب خود پشیمان نشوید.